T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Beypazarı Devlet Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Beypazarı Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hastanemizde Adli olaylara güncel yaklaşım konferansı verildi.

Güncelleme Tarihi: 08/02/2019

                 08.02.2019 tarihinde Beypazarı Cumhuriyet Başsavcılığı ve Beypazarı Devlet Hastanesi iş birliği ile  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Adlı Tıp Anabilim dalı Başkanı Prof. Dr. Birol DEMİREL  ve Uzm. Dr İsmail KILIÇ'ın katılımlarıyla  Adli olaylara güncel yaklaşım konferansı yapıldı. 
                 Konferans, Beypazarı Cumhuriyet Başsavcımız Alp Giray YAPAR, Beypazarı Hakim ve Savcıları,  Beypazarı Devlet Hastanesi personeli , Beypazarı Aile Sağlığı Merkezi Hekimleri ve Güdül Aile Sağlığı Hekimleri katılımı ile hastanemiz konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda hastane ve  Aile Hekimliklerine intikal eden adli olaylar ile ilgili neler yapılması gerektiği mevzuat ve kanunlar, güncel yaklaşımlar ele alındı. Prof. Dr. Birol DEMİREL'in akıcı sunumları sonrası tüm katılımcıların dahil olduğu soru cevap kısmına geçildi. Tüm sağlık çalışanları için yararlı bilgiler verildi. Toplantıların devamı ile ilgili gerekli planlamalar yapıldı. 
                 Bu bilgilendirme konferansı için Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Adlı Tıp Anabilim dalı Başkanı Prof. Dr. Birol DEMİREL  ve Uzm. Dr İsmail KILIÇ'a ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz. 
  • WhatsApp Image 2019-02-08 at 16.47.11 (1).jpeg
  • foto2.jpeg
  • foto3.jpeg