Başhekimimiz Dr. Hasan BAŞKAYA Başkanlığında toplanan 2024 yılı 1 .dönem dilek ve temenni değerlendirme topanlantı sını gerçekleştirdik. Toplantı sonrası Başhekimimiz Dr. Hasan BAŞKAYA , İdari mali İşler koordinatörü Yücel AYDOĞDU ve Sağlık Bakım Hizmetleri Koordinatörü Selma YÖRÜKOĞLU' nun doğum günlerini kutladık.
Kendilerine bundan sonraki yaşamlarında MUTLU SAĞLIKLI HUZURLU VE BAŞARILI bir hayat temenni ediyoruz.